Qera, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Barrikadave" . Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati 5 katësh(ekzistues). Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10966
90 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-15

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 16
110,000 €