Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallat i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10969
125 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-15

Adresa

Rruga Hoxha Tahsim
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Shitet,Gasoniere,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11453
40 m21110
26,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future11447
83 m2213
57,000 €

Qera,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Tregu Elektrik TiranaID: al11452
90 m2115
250 € /muaj