Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallat i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10969
125 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-15

Adresa

Rruga Hoxha Tahsim
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €