Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq
Shitet, Vilë, Ndroq

Pershkrimi

Shitet, vilë në "Ndroq". Vila ka strukturë 2 katëshe, secili kat ka sipërfaqe 150 m2 (300 m2 ndërtim në total). Është e organizuar në 5 dhoma gjumi, 2 sallone ndenjie, 2 ambiente gatimi, 3 tualete, ballkon dhe garazh (i cili mud të përdoret edhe si depo). Ka 1000 m2 kopësht i mbjell me pemë frutore. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shtëpia ka punime cilësore me sistem kapot si dhe ka dy puse të cilët sigurojnë ujë pa ndërprerje. Orientimi shumë i mirë bën të mundur që shtëpia të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vila ka lokacion mjaft të mirë pasi ndodhet pranë rrugës krysore dhe lumit "Erzen". Zona në të cilën ndodhet shtëpia ka shërbim shëndetsor, shërbim postar si dhe linjë urbani. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP10971
300 m2
7
3
Ka Hipoteke
2019-06-15

Adresa

Ndroq
Albania
Tirana
Rruga Tirane-Ndroq

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj