Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit: 180 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • Ambjent për zyra • 2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Mobilim i Ri •Sistem Chiller • Sistem Alarmi • Parkim të përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
1,500 €
3
Ka hipoteke
2018-07-24

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 180
Tualet (e) : 3
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme