Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Botanik.• Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 72m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Gatimit •1 Dhome gjumi • 1 Tualet • I investuar • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11008
72 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-19

Adresa

Kopshti Botnik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj