Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 1 • Sipërfaqa: 70 m2 Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhome gjumi • 1 Tualet • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11010
70 m2
1
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-19

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2217
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €