Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes
Shitet,Apartament 2+1,Rruga E Kavajes

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Rruga e Kavajës" pranë Qendrës Globe. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 85 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni . Orientimi jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11011
85 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-19

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €