Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes

Pershkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të zhvilluar dhe të preferuar, te Rruga e Kavajës, prane Qendres Globe. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati me punime mjaft cilesore dhe ka sipërfaqe të bollshmë prej 113 m2. Ka organizim mjaft të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndjenës së bashku me ambjetin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ështe mjaft i investuar dhe ka orientim shumë të mirë ndaj diellit dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
future11013
113 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-19

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj