Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit, në afrësi të Restorant Freskut.Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 107m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • i investuar me parket, dritare dopio xham dhe grila • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • me hipotek • mundësi parkimi • super pamje Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11017
107 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2214
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €