Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne Rrugen Muhamet Gjollesha. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 banim • Siperfaqa e apartamentit 60 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti me dritare • Ballkoni • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11020
60 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

muhamet gjollesha
Albania
Tirana
Rruga Muhamet Gjollesha

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €