Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 1+1, Rruga Muhamet Gjollesha

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne Rrugen Muhamet Gjollesha. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 banim • Siperfaqa e apartamentit 60 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti me dritare • Ballkoni • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11020
60 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

muhamet gjollesha
Albania
Tirana
Rruga Muhamet Gjollesha

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj