Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.
Shitet, Vilë, Mjull Bathore.

Pershkrimi

Disponojme vile 3 kateshe ne zonen e Mjull Bathore. Informacion mbi vilën:•3-katëshe•Sipërfaqja e vilës: 300 m2• Toke 1000m2 • Kati i parë është 100 m2 dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Kati i dytë është 130 m2 dhe disponon : • 2 Dhoma gjumi • 2 Ballkone • 1 Tualet • Kati i tretë është Pafingo 130 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë •Vila është e mobiluar, me hapësirë parkimi për disa makina, oborr, ndodhet në një zonë të qetë për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
PRI+11025
300 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Mjull Bathore
Albania
Tirana
Mjull - Bathore

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 6
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 2
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj