Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.
Qera, Vilë, Mjull Bathore.

Pershkrimi

Disponojme vile 3 kateshe ne zonen e Mjull Bathore. Informacion mbi vilën:•3-katëshe•Sipërfaqja e vilës: 300 m2• Toke 1000m2 • Kati i parë është 100 m2 dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Kati i dytë është 130 m2 dhe disponon : • 2 Dhoma gjumi • 2 Ballkone • 1 Tualet • Kati i tretë është Pafingo 130 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë •Vila është e mobiluar, me hapësirë parkimi për disa makina, oborr, ndodhet në një zonë të qetë për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
PRI+11026
300 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Mjull Bathore
Albania
Tirana
Mjull - Bathore

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj