Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shantos. • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti i Gatimit • Dhoma gjumit • 1 Tualet • I investuar • I mobiluar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11028
65 m2
4
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-20

Adresa

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €