Shitet,Apartament 1+1,Kthesa E Kamzes
Shitet,Apartament 1+1,Kthesa E Kamzes
Shitet,Apartament 1+1,Kthesa E Kamzes
Shitet,Apartament 1+1,Kthesa E Kamzes

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ktheses Se Kamzes,prane Ardenos. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 70 m2 . Apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11030
70 m2
5
1
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Kthesa E Kamzes
Albania
Tirana
Kthesa E Kamzes

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €