Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit , Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 70.98 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti me dritare • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11031
71 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj