Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit , Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 106.7 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete me dritare • Ndertim i Ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11033
107 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-20

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj