Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 2 • Sipërfaqa e apartamentit : 63.2 m2 • I invesuar • Kubaturë e rregullt. Organizimi: •Salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit • Nje dhome gjumi• 1 Tualet•Ballkoni .Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11037
63 m2
2
1
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-20

Adresa

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj