Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit , Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 71.31 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti me dritare • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11044
71 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 3
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj