Shitet, Truall, Pogradec
Shitet, Truall, Pogradec

Pershkrimi

Shitet truall në Pogradec, buzë rruge.Me sipërfaqe totale prej 1364 m2 me çertifikatë pronësie.Toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi. Disponon lavazh aktualisht në gjendje pune me xhiro ditore 15000 lekë.Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
plus11047
1364 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Albania
Pogradec
Pogradec

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m21
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2211
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €