Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11049
103 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2214
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €