Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson
Qera, Ambient, Sheshi Willson

Pershkrimi

Jepen me qera 4 ambiente tek Sheshi Willson, një nga zonat më të mira të Tiranës, atë të bllokut, afër linjave të transportit urban, taxi, exchange, postës, supermarketeve e shumë bizneseve, dyqaneve dhe faciliteteve të llojeve të ndryshme . Ambientet janë të pozicionuar në katin 6 me sipërfaqe 95 m2 secili. Ambientet janë të investuar me sistem kondicionimi. Ambienti është open space dhe mund të jepet me qera i pa ndarë me sipërfaqe 380 m2. Secili ambibient ka tualet më vete. Ndodhet në një qendër biznesi të standarteve bashkëkohore që ofron furnizim non-stop me energji elektrike në kapacitetetin optimal 230 volt, ujë 24 ore, ajër të kondicionuar, pastrimin e ambjenteve të përbashkëta e shumë shërbime të tjera plotësuese si sallë konferencash, bar/restorant brenda godinës, etj. Recepsioni është në shërbim nga ora 8:00 - 21:00 nga e hëna në të premte, dhe 8:00 - 18:00 të shtunën. Shërbimi i ruajtjes së godinës është 24/24 orë. Hyrja është e lirë 24/24 orë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11051
380 m2
6
0
4
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj