Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku
Shitet, Biznes, Fresku

Pershkrimi

Shitet, Biznes, i pozicionuar tek Fresku në rrugën e Dajtit. I vendosur në një ambjent me sipërfaqe totale prej 37m2. Biznes i vogël, bulmetore - ushqimore. Aktualisht në gjendje pune me klientelë të rregullt dhe xhiro ditore të kënaqshme. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11053
37 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj