Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, përballë Maternitetit të Ri. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim, 2 teknik • Sipërfaqja e apartamentit : 109.6 m2 • Orientimi Jug-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • 3 Kondicionerë • Ambjent biznesi 20 m2 • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11054
109.6 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Materniteti i Ri
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €