Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë
Shitet, Lokal, Pezë

Pershkrimi

Lokali ndodhet në "Pezë". Godina ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 1025m2 dhe 4000 m2 truall . Ambienti është i organizuar në 2 salla , 2 kuzhina, 5 tualete, 2 magazina, 2 stalla Lokali aktualish është në gjendje pune, është i investuar me sistem konicionimi dhe aspirimi . Ambieti ofron mundësi zhvillimi kryesisht për agroturizëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP11055
1025 m2
0
5
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Peze
Albania
Tirana
Pezë

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €