Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Jordan Misja" . Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 92 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.Në çmim përfshihet edhe garazhi. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11056
92 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

Rruga Jordan misja
Albania
Tirana
Jordan Misja

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj