Shitet Shtëpi, Kashar
Shitet Shtëpi, Kashar
Shitet Shtëpi, Kashar

Pershkrimi

Shitet shtëpi në"Kashar". Shtëpia ka strukturë 1 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 250 m2 (80 m2 janë ndërtim). Shtëpia është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenjie, ambient gatimi dhe 1 tualet . Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi lindje i mundëson shtëpisë ndriçimr gjate gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontakto

Tipare

House
OPP11057
250 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

kashar
Albania
Tirana
Kashar

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj