Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 91.5 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11058
91.5 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-21

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €