Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit, pranë Kristal Center dhe ndodhet ne katin e 1 të një vile. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqa e apartamentit: 200 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 4 Dhoma Gjumi • 2Tualete me dritare •Ballkoni • I mobiluar • I investuar. • Garazh të përfshirë në çmim, me një post parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI11069
200 m2
1
5
2
Ka Hipoteke
2019-06-22

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj