Shitet,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Shitet ambjent në zonen e Unazes Se Re,tek Rotondo e Pare,buze rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 141.5 m2. Ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. Ambjenti disponon hipoteke dhe aktualisht eshte i lene me qera ne vleren 2000 euro.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11071
142 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-24

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj