Shitet, Tokë, Fushë-Prezë

Pershkrimi

Shitet tokë në "Fushë-Prezë",në zonë industriale. Toka ka sipërfaqe totale 7740 m2 dhe shitet me 70 euro/ m2. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka mundësi për tu zgjeruar dhe të ofron mundësi zhvillimi pasi kufizohet nga dy rrugë. Zona në të cilën ndodhet toka ofron disa facilitet si afërsia me aeroportin (2 minuat larg) dhe afërsia me doganën (vetëm 5 minuta larg). Çmimi është i diskutueshëm. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
OPP11072
7740 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-24

Adresa

Fushe-Preze
Albania
Tirana
Fushe-Preze

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €