Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. Ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambienti aktualisht funksionon si palestër. Së bashku me ambientin shitet edhe biznesi. Pajisjet janë në gjendje shumë të mirë, palestra ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11074
188 m2
2
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-24

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €