Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Vilën: Sipërfaqja e vilës: 500 m2 • Oborr 1200m2 • Kati -1 është 160 m2 dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Kati i parë është 170 m2 dhe disponon : • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Ballkone • 1 Tualet • Kati i dytë është 170 m2 dhe disponon: • 4 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Vila është e mobiluar e investuar me punime shumë cilësore, me dritare dopio xham • Sistem kaldaje, me gaz dhe me ngrohje nga oxhaku • Cati druri e shfrytezueshme • Vila ka nje punishte, vend parkimi,dhe depo • Vila ndodhet në një zonë të qetë për banim dhe e aksesueshme në qytet • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
PRI+11076
500 m2
2
6
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-24

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 2
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €