Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re
Shitet,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Shitet ambjent ne Unaze Te Re,prane bar "2 Palmat". Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 75 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Shitet edhe biznesi ne vleren 10000 euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11079
75 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €