Shitet,Ambjent,Ish Parku i Autobuzave
Shitet,Ambjent,Ish Parku i Autobuzave

Pershkrimi

Shitet ambjent ne zonen e Ish Parkut Te Autobuzave tek Rruga Ndre Mjeda. Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 38 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11080
38 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Ish Parku I Autobuzave
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €