Shitet,Ambjent,Ish Parku i Autobuzave
Shitet,Ambjent,Ish Parku i Autobuzave

Pershkrimi

Shitet ambjent ne zonen e Ish Parkut Te Autobuzave tek Rruga Ndre Mjeda. Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 37 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11081
37 m2
1
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Ish Parku I Autobuzave
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj