Qera, Hotel , Autostrada Tirane-Durres
Qera, Hotel , Autostrada Tirane-Durres

Pershkrimi

Hoteli Ndodhet ne Autostraden Tirane-Durres ➡️ •Hoteli ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara dhe të preferuara në Tiranë dhe pranë Aeroportit Nënë Tereza. ➡️ •Hoteli është ndërtim I viteve te fundit ka strukturë 4-katëshe. Sipërfaqe ndërtim 2.100 m2 dhe sipërfaqe truall 3.500 m2. Hoteli Disponon : •Bar-Restorant Recepsion • 21 Dhoma secila me tualet • 3 Suita • 1 Pishine 220 m2 • Palester • Poste parkimi • Me ashensor • Oborr me bime decorative. Hoteli eshte i mobiluar.•Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

Hotel
11084
3250 m2
24
0
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Autostrad
Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj