Shitet, Hotel, Golem,Durrës
Shitet, Hotel, Golem,Durrës
Shitet, Hotel, Golem,Durrës
Shitet, Hotel, Golem,Durrës
Shitet, Hotel, Golem,Durrës

Pershkrimi

Hoteli ndodhet në Golem, 70 metra larg detit. Informacion mbi Ambjentin: • Hoteli është 848 m2• Ndërtim 4 Katësh • Sipërfaqa Ndërtim: 144 m2Organizimi: • 12 dhoma garsoniere të mobiluara • Kati i 1 mund të organizohet si bar kafe restorant • 3 katet e tjera janë të organizuara në 12 dhoma, me nga 4 dhoma në secilin kat • Cdo dhomë është e mobiluar dhe e pajisur me: • Kuzhin gatimi • 1 Tualet • 1 ballkon • I investuar •Gati për Punë Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Hotel
PRI11086
848 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Albania
Durrës
Golem

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2216
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €