Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament në rrugën Jordan Misja. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.5m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me hipotek • fasadë e ventiluar • termoizolim Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11087
71 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 13
55,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 6
81,000 €

Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 7
400 € /muaj