Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin
Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin
Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin
Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin
Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin
Shitet, Apartament 1+1, Shëngjin

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Shengjinit, 100m larg liqenit dhe 50m larg detit.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 86m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me hipotek Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11089
86 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Shengjin
Albania
Lezhe
Shengjin

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj