Qera, Lokal, Rruga Mine Peza
Qera, Lokal, Rruga Mine Peza
Qera, Lokal, Rruga Mine Peza

Pershkrimi

Lokali ndodhet tek rruga "Mine Peza". Lokali është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 70 m2 dhe 212 m2 verandë . Lokali është në gjendje pune, ka hapsirë agërtimi për fëmijët. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP11091
70 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

rruga mine peza
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €