Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 53 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11094
53 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj