Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit: 196 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Verandë 100 m2 • Me Certifikatë Pronësie • Ndërtim i Ri • I investuar • Sistem kondicionimi • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11097
196 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €