Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Teg-ut, te Akacia Hill, 10 minuta larg Tiranës. Informacion mbi vilën : • Kati 2 • Sipërfaqja e vilës : 130 m2 . Vila është e mobiluar totalisht dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni •Korridor shpërndarës •Kondicionim • Kubaturë e rregullt • Dritë e bollshme gjatë gjithë ditës • Punime cilësore • Grila veneciane dopio xham • 2-3 vende parkimi • 750 m2 kopësht • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al11099
130 m2
2
4
1
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Teg
Albania
Tirana
TEG

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj