Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tek Stacioni I Trenit, Bulevardi Zogu I. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe te brendshme: 280 m2 dhe verande: 40 m2. Ambjenti disponon: •Sistem ngrohje-ftohje • Spote ndricimi • Sistem Kamerash • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • 5 Tualete • Fasade xhami • 3 Poste parkimi • Opsion ideal investimi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11100
320 m2
0
0
5
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Stacioni trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €