Shitet, Vile, Rruga e Kavajes
Shitet, Vile, Rruga e Kavajes
Shitet, Vile, Rruga e Kavajes
Shitet, Vile, Rruga e Kavajes
Shitet, Vile, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Shitet vile në Rrugën e Kavajes pas Qendres Globe. Vila ka strukture 2 kateshe, Kati i 1-rë ka siperfaqe 90 m2 dhe kati I 2-të siperfaqe 110 m2. Kati I 1-rë I pershtatshem per biznes. Kati I 2-të eshte I organizuar nga: 3 dhoma, 2 tualete dhe verande. Vila disponon: dokumntacion te rregullt hipotekor dhe punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet vila te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
11105
200 m2
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-25

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj