Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re, prane Viles L. Ndodhet në katin e 4, të një pallati me punime shumë cilesore, ka organizim të mirë të dhomave dhe kubature të rregullt. Apartamenti disponon sallonin me kuzhinën e kompletuar, dhomën gjumit me dalje në ballkon, tualetin me ajrim dhe ballkoni. Ambjent i këndeshem dhe cdo gjë funksionale. Disponon dokumentacion i rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Apartment
future11107
64 m2
1
1
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €