Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i Ri • Kati i 1 • Sipërfaqa e apartamentit 185 m2 • Organizimi: Kati i 1 disponon: • Sallonin e ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet • Verandë • Kati i 2 disponon: • Sallonin e ndenjes • 3 Dhoma gjumi • Verandë • Sallon ndenje • 1 Ballkon • 1 Tualet • I investuar • I shtruar me parket • Mobilim i Ri • Sistem kondicionimi • Ndriçim Natyral • Disponon certifikatë pronësie • Pamje e bukua nga Tirana • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+11113
185 m2
1
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 1
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €