Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 160 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Verandë e bollshme • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Kondicionim në çdo dhomë • Sistem chiller • 2 poste parkimi • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11115
160 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj