Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 61.7 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni i mbyllur me fasadë xhami • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11116
62 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €