Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik
Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 61.7 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni i mbyllur me fasadë xhami • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11116
62 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj