Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit
Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 128 m2 • Orientimi Veri-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Termoizolim • Hidroizolim • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11128
128 m2
9
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-26

Adresa

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €